Stáj Hrádky Valmez

Aktuality

Z důvodu dovolené v období od 1.9.2018 do 16.9.2018 nejezdíme, nefunguje jezdecký kroužek ani pony školička. Jezdit začínáme opět od 17. září. Přejeme všem hezký zbytek prázdnin.

2018-04-13

Dne 1.května se v parku zámku Kinských koná Májová slavnost. Tak, jako pokaždé se s koníky zúčastníme parkurových soutěží. Nejmenší děti si zazávodí v křížkovém parkuru s vodičem, zdatnější děti čeká parkur do 70 a 90 cm. Následovat bude spousta jiných vystoupeni ostatních účastníků, všichni příznivci koní si jistě přijdou na své. Takže 1.května hurá do parku, určitě se bude na co koukat.

2018-04-06

Tak máme za sebou úvodní setkání dětí,rodičů a koníků v pony školičce. Děti byly velmi šikovné, v pátek se konečně do práce zapojila i naše Milka a pomohla tak Eliáškovi a Majdě. Doufáme, že se to líbilo jak dětem, tak i přihlížejícím rodičům a těšíme se na další lekce.

2018-03-17

Všichni jsme se na ni moc těšili a dnes konečně dorazila posila našeho pony týmu Milka. Přejeme jí, ať si brzy zvykne na nový domov a ať se jí v něm líbí.

KLANICA - výroba a správa www stránek

Ve spolupráci s f. KLANICA - Valašské Meziříčí jsme připravili novou verzi našich webových stránek, věříme že zde najdete vše co vás o nás zajímá.